Telefon: +90 212 485 93 21
Hakkımızda

1985 Yılında Rize’de kurulan Kopuzlar Tekstil Turizm İnş. Gıda San. Tic. Ltd. Şti. ilk olarak 9 katlı toptan mağazası ile hizmet vermeye başladı. Türkiye’ de kaliteli çorap alanında var olan boşluğu bilen firmamız 2005 yılında bu boşluğu doldurmak maksadıyla Roff markasıyla sektöre güçlü bir giriş yaptı. Çoraptaki kalitesi ve izlediği fiyat politikasıyla çok kısa bir sürede tüketici tarafından sevilip tercih edilen markamız çorap dolaplarının vazgeçilmezi olmuştur. 

Makineler :

Parkurumuz İtalyan harikası olarak bilinen Lonati G-616 marka makinelerden oluşmaktadır. 6+1 Renk ve desen özeliğini içermekle beraber 3D donanımına sahiptir. Makinelerimizin tamamı tek silindir özelliktedir. Makine parkurumuz çorapların her boy ve modelinden gelebilecek siparişlere cevap verebilecek şekilde tasarlanmış, çap ve iğne sayıları buna göre seçilmiştir. Ayrıca sahip olduğumuz yedek kovan parkuru bize üretim konusunda hız ve esneklik katmaktadır. Üretimimizin her hattında olduğu gibi bu bölümde de tüm ürünler standart kontrollerden geçer.

Makine Parkuru :

120,132,144,156,168,200,220,240 ve 400 iğneden oluşmaktadır.

Yıkama :

Yıkama ünitemiz son sistemdir. Türkiye ‘nin en kaliteli yıkama ve kurutma makinelerinden oluşmaktadır. Günlük üretimimizin tamamını yıkayabilecek ve kurutabilecek kapasitededir.

Ürünlerimiz alternatif yıkama ile anti bakteriyel uygulaması, silikon yıkama, enzim yıkama gibi desteklerle yumuşacık tuşe, sağlık ve konforu sağlar.

Enzim Yıkama : Enzimler bir nevi proteindir. Son yıllarda tekstil sektöründe kullanılmaya başlanmıştır. Nişastayı ve selülozu parçalanma özelliğinden dolayı yıkama sektöründe ön plana çıkmıştır.

Anti Bakteriyel Yıkama :  Finishing işlemleri olduğu için son kullanıcıya daha kaliteli ve sağlıklı ürün sunabilmek amacıyla çok önemlidir. Firmamız anti bakteriyel yıkama olarak son teknolojileri kullanmaktadır. SANITIZED T99 19 LIG isimli anti bakteriyel maddedir. Bu ürünün firmamızdaki uygulamalarının test sonuçlarına dayanarak İsviçre deki SANITIZED AG firmasıyla çalışmaktayız.

Silikon Yıkama : Silikon Yağı adı ile bilinen makro ve mikro emülsiyonlar halinde kullanılan yumuşatıcılarla yapılan yumuşatma işlemidir.

Ütü ve Paketleme :

Çoraplar otomatik olarak ütü makinelerinde ve monvel ütü ile kumaş cinslerine göre hassasiyetle ütülenmektedirler.

Ütüleme, çiftleme, etiketleme ve paketleme aşamalarında kalite planlarımız dahilinde çorapların tüm kontrolleri eksiksiz yapılarak tamamlanır ve sevkiyata hazır hale getirilir.

Sevkiyat Depoları :

Sevkiyata hazır mamuller uygun ortam şartlarında, her türlü hasardan korunacak şekilde muhafaza edilmekte ve sevkiyat öncesinde son kontrolleri yapılarak müşteri istekleri doğrultusunda kolili olarak sevkiyatları gerçekleştirilmektedir.